Tagastamine

Soovid pakki tagastada? Pole probleemi!

Me pingutame selle nimel, et meie kliendid oleksid MAKEUP'i teenindusega rahul, mistõttu pakume mugavat süsteemi kaupade tagastamiseks. Sul tuleb jälgida vaid paari lihtsat sammu.

 

1. Täida tagastamise vorm.

a) Kui märkad koheselt kulleri juuresolekul paki kahjustusi, tee kahjustusest pilti ja keeldu paki vastuvõtmisest.

b) Kui pakend on kahjustamata ja soovid selle tagastada, saad seda teha 14 päeva jooksul alates selle kättesaamise kuupäevast ning ainult juhul, kui pakend on avamata.  Palun täida tagastusvorm. Pane tähele, et tagastamine on võimalik ainult kogu paki puhul ja me saame tagastust vastu võtta ainult avamata originaalpakendis.

Tagastatavad tooted ei tohi olla kasutatud, peavad olema samal kujul nagu nad olid kätte saadud ning originaalkarbis ja/või -pakendis. Kuna kosmeetikatoodete aegumiskuupäev, mis on tähistatud "säilivusaeg peale avamist" sümboliga, arvutatakse alates hetkest, mil õhukindla pakendi kaas esimest korda eemaldatakse, ei ole võimalik tagastada tooteid, mis on avatud, testitud, proovitud või kasutatud.

c)  Kahjuks ei ole isegi kõige tuntumad kaubamärgid tootmisprobleemide eest kaitstud, kuigi see esineb harva. Kui toode on defektne, palun täida vastav vorm.

 

2. Saada skaneeritud koopia või foto taotluse vormist ja fotod tootest või kahjustatud pakist meie klienditeenindusele e-posti teel.

Fotod aitavad meil mõista probleemi olemust, kiirendada kauba tagastamist ja Sinu raha tagasimaksmist. Meie klienditeenindus käsitleb Sinu taotlust ja palub Sul kaup tagastamiseks turvaliselt kotti või karpi pakkida. Ära unusta panna oma taotluse vorm ja kviitungi koopia kotti/karpi. Me vajame neid Sinu tagastuste vastuvõtmiseks.

 

3. Kuller tuleb pakile järele ja korraldab tagastamise.

 

4. 14 päeva jooksul pärast paki kättesaamist vaatame tagastatud kaubad üle ja tagastame Sulle raha. Teavitame Sind tagastuse olekust e-posti teel.

 

Logi sisse

Parooli taastamine

helistame teile ise!