Beauty Club

Saa sünnipäevakingituse

MAKEUP Beauty Club ei saa sellist olulist üritust vahele jätta! MAKEUP Beauty Club on valmistanud suurepärase tuju väikese saladuse. Vali kingitus oma sünnipäevaks. See on ju nii mõnus!

Sina saad: meie kodulehe mis tahes tooteid kuni 5 euro väärtuses või vastava allahindluse oma tellimusele - täiesti tasuta. Kingituse saad, kui ostad vähemalt 30 € väärtuses. Sinu kingitus kehtib koos teiste eripakkumiste ja aktuaalsete allahindlustega.

Selle saamiseks: lisa konto andmete all oma sünnikuupäev, oota meie kirja õnnitlusega ning järgmise tellimuse esitamisel vali endale kingitus. Ihaldatud paki kättesaamisel ei pea Sa oma isikut tõendavat dokumenti esitama – meile piisab Sinu registreerimisandmetest!

Korduma kippuvad küsimused

Uue aasta kingitus  

Tähistame uut aastat oma reeglite järgi! Me mäletame Sinu esimese tellimuse kuupäeva ja kindlasti õnnitleme Sind aastapäeva puhul.

Sina saad: üks MAKEUP'i pakutud üllatustest. Need võivad olla aksessuaarid või muud ilutooted.

Selle saamiseks: lihtsalt lisa vähemalt 10 euro väärtuses sobivad tooted ostukorvi. Logi sisse ja tellimuse esitamisel pakub Sulle meie süsteem mõningaid kingitusi, mille hulgast valida. Üllatus on saadaval 2 nädala jooksul pärast aastapäeva. Ära unusta liituda meie uudiskirjaga ja õigel ajal tuletame Sulle meelde, et kingitus ootab Sind. Tegemist on ühekordse pakkumisega. Järgmisel aastal ootab Sind uus üllatus, sellepärast liitu meiega ja muuda see maailm veelgi ilusamaks kohaks!

Ülemaailmsete kaubamärkide parimad kampaaniad

Uus Chanel´i klatš, aasta varu šampooni või allahindlus kõige moodsamale huulepulgale. Värskeimad kampaaniad ja erilised brändikingitused MAKEUP Beauty Club’i liikmetele. Ja lase kõigil enda ümber juukseid kitkuda, sest Sa saad parimat. Aga kuidas... see on MAKEUP club’i eriline saladus.

Sa saad: unikaalse ülevaade, mille saavad kõik klubi liikmed. Ole kursis uute kampaaniate ja tuntud kaubamärkide kingitustega. Saa uudiskirja oma e-postile ja vali kõige maitsvamad pakkumised!

Selle saamiseks: sisesta oma konto andmete all e-posti aadress, kinnita, milliseid teavitusi soovid saada, ja ära unusta kontrollida oma e-posti. Anname Sulle teada kõikidest olemasolevatest eripakkumistest ja kingitustest, mida võid MAKEUP’ilt saada. Sa võid alati oma konto andmete all oma e-posti aadressi muuta.

Sinu soovinimekiri

Sinu soovide saladus on personaalne wishlist. Julge huulepulk, uus trendikas toode Lancome'ilt või uus juuksevärv - sinu salajased plaanid on alati käeulatuses! Seetõttu võid julgelt lisada oma soovinimekirja uusi tooteid ja me hoolitseme nende salvestamise eest. Kasutades soovinimekirja, saad alati teada, millal Sinu lemmiktooted taas laos on. Samuti ei jää Sa ilma Sinu lemmiktoodetega seotud eripakkumistest.

Sa saad: võimaluse koondada ühte nimekirja kõik tooted, mida ootad või mida lihtsalt kavatsed proovida. Soovinimekirja koostamisel saad hõlpsasti jälgida toodete saadavust ja nende hetkehinda. Lisaks ei pea enam meeles pidama, milline toode Sulle viimati meeldis, sest kõik Sinu lemmikud on nüüd Sinu käeulatuses!

Selle saamiseks: pead oma kontole sisse logima, kasutades oma MAKEUP Beauty Club’i liikme kasutajatunnust ja parooli. Leia kodulehelt soovitud toode ja kasuta nuppu "Lisa lemmikute hulka", et lisada see oma soovide nimekirja.

Tellimuste ajalugu

Kas mäletad, mis oli selle ideaalse küünelaki nimetus, mille Sa paar kuud tagasi ostsid? Ja mis oli selle uue jumestuskreemi tooni number, mida Sa julgesid proovida ja said nii palju komplimente? Sinu alati ideaalse välimuse saladus on MakeUp Beauty Club, sest selle abil saad alati oma tellimuste ajalugu üle vaadata!

Sa saad: meie poolt järjestatud nimekirja kõikidest Su tellimustest. Nüüd on Sul kiire juurdepääs meeldinud toodetele ja võimalus jälgida kodulehel nendega seotud uuendusi.

Selle saamiseks: enne online’is šoppamist logi kindlasti sisse oma isiklikule kontole. Sinu tellimuste ajalugu salvestatakse automaatselt, aga see toimub ainult siis, kui oled sisse logitud.

Hakka MAKEUP Beauty club'i liikmeks ja liitu meie uudiskirjaga

Logi sisse

Parooli taastamine

helistame teile ise!