Ilu ei tunne piire

 

Tere tulemast põnevasse MAKEUP-i maailma! Juba praegu külastab meid üle 340 miljoni kasutaja erinevatest riikidest ja nende ostetud kaupade arv ulatub 50 miljonini aastas.

Me usume, et ilul ei tohiks olla piire ega takistusi, seega pakume kõigile iluarmastajatele lõputut valikut ilutooteid ja -teenuseid.

Meie eesmärgiks on pakkuda teile võimalust leida ilumaailmast kõik, mida soovite ja rohkemgi veel.

MAKEUP on üks Euroopa võimsamaid ilutoodete online-jaemüüjaid, mis tegutseb edukalt juba 36 riigis, sealhulgas Prantsusmaal, Itaalias, Saksamaal, Šveitsis, USAs ja Ühendkuningriigis. Me töötame teie heaks iga päev, laiendades MAKEUP’i horisonti ja luues vapustava ilumaailma.

 

Kõige laiem valik ilutooteid

Üle 3000 kaubamärgi ja 164 000 toode - meie meeskond teab, mis on just täna aktuaalne ja millised kaubamärgid vaimustavad tõelisi kosmeetika ja parfümeeria asjatundjaid. Maailma bestsellerid ja uudistooted, eksklusiivsed esmaesitlused, haruldased lõhnad, kaubamärgid planeedi eri nurkadest - MAKEUP'i valik laieneb pidevalt, andes teile võimaluse eksperimenteerida ja realiseerida kõige julgemaid ideid.

 

Ametlik partnerlus tippbrändidega

MAKEUP on volitatud töötama suuremate luksusbrändidega: YSL, Lancome, Biotherm, Armani, Prada, Valentino, Estee Lauder, Clinique … Me oleme uhked selle üle, et töötame koos ametlike tarnijatega ja pakume ainult originaalkaupu, ainulaadseid kollektsioone ja täiendavaid eeliseid brändide poolt.

 

Mugav šoppamine

Kas olete vahepeal tähele pannud, et vajaminevad ilutooted on sageli ostukaardil võimalikult ebamugavalt paigutatud? Lemmikšampooni tuleb osta salongi meistrilt, ripsmetušši ja silmalaineri - eraldi kaupluseketis, kosmeetikatooteid aga ainult apteegist. Me usume, et väsitavad varude täiendamise maratonid ja pikaajalised sooduspakkumiste otsingud tuleks lõpetada!

MAKEUP on koondanud kõik kategooriad, ilutooted planeedi kõige kaugematest nurkadest ja variatsioonides - alates massiturust kuni luksuskaupadeni. Kaasaegne hinnakontrollisüsteem, värskete uudistoodete jälgimine ja megamugav tarne võimaldavad teil nautida oma oste, samal ajal säästes aega tähtsamate asjade jaoks. Aastate jooksul on MAKEUP'ist saanud mugava ostukogemuse sünonüüm, aga me ei peatu ja täiustame oma teenindust iga päev!

 

Šõuruumid, mis soodustavad edukat valikut

MAKEUP šõuruumides on esindatud luksussegmendi tippbrändid, unikaalsed nišiparfüümid, ökokosmeetika ja professionaalidele mõeldud tooted. Siin on võimalik saada nõu spetsialistidelt, teha oma naha eripärade kõrgtehnoloogilist diagnostikat, valida individuaalseid hooldustooteid ja proovida seda, mis teid huvitab.

Kaks avarat šõuruumi tegutsevad Kiievis (Atmosfääri kaubanduskeskus) ja Varssavis (Wola Park). MAKEUP’i püsiklientidele kehtivad veebilehe online-hinnad.

 

MAKEUP Beauty Atelier

Oleme aastaid spetsialiseerunud ilutööstusele, teeme koostööd juhtivate kaubamärkide ja ekspertidega, mis on võimaldanud meil kokku koondada tipptasemel meistrid, tõhusad ilutooted, talent ja tehnoloogia ühte ruumi - MAKEUP ilusalongi. Varssavis asuvas MAKEUP Beauty Atelier'is on saadaval stiili- ja juuksehooldus, ravikosmetoloogia ja hi-tech protseduurid.

E-L 10:00-21:00. Registreerimistelefon: +48 602 661 809 E-post: [email protected]

 

Ilumaailma trendid

MAKEUP teab teie eelistusi, mõtteid ja unistusi. Igal aastal saavad meie kliendid üle 1 miljoni kingituse.Testrid, miniatuurid, haruldaste lõhnade degustatsioonid, pidevad kampaaniad, väärtuslike auhindadega kvestid ja eripakkumised - me püüame alati pakkuda midagi uut ja aidata teil leida oma lemmikuid!

 

Hoolitseme tuleviku eest

Meie eesmärk on näha ilu kõigis selle ainulaadsetes ilmingutes, rõhutada ja luua seda meid ümbritsevas maailmas…

Me hoolime planeedi tulevikust ning töötame pidevalt taaskasutusega ja teadliku tarbimisega seotud projektide kallal. Saadetiste pakendamisel oleme loobunud polüetüleeni kasutamisest, asendades selle paberiga, mis on, nagu meie brändikarbidki, taaskasutatav.

Toetame kaubamärke, mis hoolivad ümbritsevast maailmast, ning pakume klientidele teavet praeguste jätkusuutlike uuenduste kohta pakendite ja koostisosade valdkonnas. Vegan, Bio, PETA - spetsiaalse filtri abil on meie klientidel lihtne leida vastavate sertifikaatidega tooteid.

 

Inspiratsiooniruum

Ülevaated, swatchid, testid, saladused ja ekspertide näpunäited... Oleme loonud ruumi, mis pakub inspiratsiooni.

Üle 2 miljoni Facebooki jälgija, üle 700 tuhande Instagrami jälgija, TOP-Youtube’i kanal, online-daidžest, ilutoimetuse blog, üle 3 miljoni ülevaate toodetest veebilehel, spetsiaalne Makeup-klubi kogukond ilunippide ja kogemuste jagamiseks - aastate jooksul oleme üles ehitanud ainulaadse infoportaali ja kogunud tohutu hulga fänne.

Liituge MAKEUPiga ja tehke koos meiega iluajalugu!

Kontaktid

OLEME ALATI OLEMAS!

Kirjutage meile kiri või helistage telefonil
+372 602 8 580

Logi sisse

Parooli taastamine

helistame teile ise!